facebook

Aktualności

Dušan też z TDB

07.01.2018

Dušan też z TDB.

Nie żebym słodził, lecz przychodzi mi łatwo o tym pisać i mówić, bo Dušan jest jednym z tych tormanów, którzy najszybciej wdrożyli zasady TDB do swojej gry poprzez same analizy tylko. Rozmowa z nim to czysta przyjemność bo chłopak jest bardzo inteligentnym bramkarzem. Osobiście, uważam, że inteligencja to najważniejsza cecha jakiegokolwiek sportowca w grach zespołowych. Rozumienie/sytuacyjna świadomość/odróżnianie zdarzeń od ważnych i nie istotnych i dalej podjęcie prawidłowej decyzji w ułamku sekundy to kluczowe kwestie.

To być może zabrzmi mało profesjonalnie, lecz te tematy cały czas mnie fascynują trochę jak dzieciaka, serio fascynują mnie jak dzieciaka bo można tam tworzyć jakby nowe podejście do gry i treningu bramkarza.

Z drugiej strony mam wielki szacunek do Dušana bo chłopak cały czas chce być lepszy, podnosić swoje umiejętności, prezentować lepszą grę. Niewielu na takim poziomie jest głodna dalszego podnoszenia skillsów.

Życzę mu żeby nigdy nie przestawał być głodny...

Testymonial:
"Uważam współprace z trenerem Pawłowskim za bardzo dobrą decyzje w mojej karierze".


Książka

About

Multimedia


Partnerzy Partnerzy

1    2      jak czytać grę z bramki małopolskie       jak się ustawić w bramce małopolskie       podejmowanie decyzji w bramce mazowieckie      porady dla bramkarzy kraków    porady dla bramkarzy mazowieckie      2     3