facebook

Aktualności

Kolejny testymonial TDB

17.06.2017Wielu bramkarzy z ekstraklasy nie może otwarcie przyznać, że współpracuje z TDB.
Wyznam jednak, że nie do końca to rozumiem bo przecież o to właśnie powinno chodzić klubom i zespołom, że ich zawodnik - pragnie doskonalić się, nabywać nowe umiejętności, a dalej stosować je w swojej grze.

Filip Bednarek, reprezentujący holenderski De Graafschap na szczęście nie miał z tym problemu bo "na zachodzie" (choć nie lubię takiego określenia, wręcz zachęca się zawodników do podnoszenia swoich umiejętności u różnych źródeł) zechciał podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat naszej współpracy:


"Praca z TDB dodaje nie tylko centymetrów, ale również wiarę we własne umiejętności. Sposób w jaki trener Pawłowski analizuje mecze i rozkłada je na czynniki pierwsze to naprawdę poziom najwyższych lig europejskich. Nasza współpraca trwa dopiero parę tygodni a już widać poprawę i większą świadomość podejmowanych decyzji!".

Video:
tutaj

 


Książka

About

Multimedia


Partnerzy Partnerzy

1    2      jak czytać grę z bramki małopolskie       jak się ustawić w bramce małopolskie       podejmowanie decyzji w bramce mazowieckie      porady dla bramkarzy kraków    porady dla bramkarzy mazowieckie      2     3